11.05.2017 00:00

Dovezena Charming Girl.

Vítězství z Pardubic

08.05.2017 00:00

V pondělí 8.5.2017 se konal první letošní dostihový den na závodišti v Pardubicích. V prvním dostihu V.kat. přes proutěné překážky na 3200m startovala Moravanka. Ta ale byla zadržena a dostih nedokončila (video). V Úvodní Cross Country - Ceně města Pardubic, dostihu I.kat. na 4500m, obsadil Renard Argenté pěkné 4.místo (video). Následoval dostih steeplechase crosscounty III.kat. na 4400m, kde o nos vybojoval vítězství Tymian (video). Dále startoval Glover v dostihu steeplechase crosscountry III.kat. na 3500m a doběhl na 3.místě (video). V posledním dostihu steeplechase crosscountry V.kat. na 3300m Shelly na jedné z překážek upadla a dostih nedokončila (video).

FOTO

Marianka druhá v Chuchli

07.05.2017 00:00

V neděli 7.5.2017 běhaly opět Marianka a Charming Girl na závodišti v Praze - Velké Chuchli. Marianka obsadila 2.místo v rovině IV.kat. na 1200m (video). Charming Girl doběhla na 9.místě v rovině IV.kat. na 2400m (video).

FOTO

25.04.2017 00:00

Dnes narozen hřebeček ze Samary Morgan po Durante Alighieri (GB).

Tři starty v Chuchli

23.04.2017 00:00

V neděli 23.4.2017 běhali Charming Girl, Markos a Marianka na závodišti v Chuchli. První jmenovaná obsadila 8.místo v rovině IV.kat. na 1800m (video). Markos doběhl na pěkném 4.místě v rovině III.kat. na 1600m (video) a Marianka se umístila na 7.místě v rovině IV.kat. na 1200m (video).

FOTO

Vítězný Tripolis

22.04.2017 00:00

V sobotu běhali tři naši svěřenci na závodišti v Brně. Marika byla zadržena v dostihu steeplechase V.kat. na 3200m (video). Další startující byla Rampulina. V dostihu steeplechase IV.kat. na 3400m doběhla na 5.místě (video). Jarní brněnskou steeplechase III.kat. na 4100m ovládl Tripolis (video).

Napsali: Brno: Vrcholy "jarního" dne pro Quaff a Tripolise (galopp-reporter.cz)

FOTO

______________________________________________________________________________

16.04.2017 00:00

Odvezena Febrianne.

Dvě umístění z Mimoně

V neděli 16.4.2017 běhali dva naši svěřenci na závodišti v Mimoni. Rapper's Music obsadil 4.místo ve steeplechase IV.kat. na 3600m (video) a Moravanka se umístila na 2.místě v dostihu V.kat. přes proutěné překážky (video).

FOTO

11.04.2017 00:00

Dnes narozen hřebeček ze Stromboli po Age of Jape (POL).

__________________________________________________________________________

10.04.2017 00:00

Odvezen Čmelák do tréninku k p. Františku Zobalovi.

_______________________________________________________________________

05.04.2017 00:00

Dnes narozen hřebeček z Terezy po Age of Jape (POL).

_________________________________________________________________________

První běhání v Chuchli

02.04.2017 00:00

V neděli 2.4.2017 jsme zahájili dostihovou sezónu na závodišti v Chuchli. Markos při svém prvním životním startu obsadil 3.místo v rovině III.kat. na 1600m (video) a Marianka nevstoupila do startovacích boxů, protože ji pronásledoval volný kůň po celém závodišti.