+420 604 898 903
+420 603 457 752
srubovka@seznam.cz

Aktuálně

V sobotu běhali čtyři naše koně na závodišti v Mimoni. Marianka v rovině IV.kat na 1400m obsadila 6.místo (video). Rapper's Music ovládl dostih steeplechase V.kat. na 3600m (video). V dalším dostihu steeplechase IV.kat. na 3600m doběhl Marcon na 6.místě (video). Charming Girl, poprvé startující na překážkách, obsadila v dostihu V.kat. přes proutěné překážky na 2800m 4.místo (video).

FOTO

14.07.2017 00:00

Aljaška prodána.

Dostihy ve Světlé Hoře

08.07.2017 00:00

V sobotu 8.7.2017 se konaly tradiční dostihy ve Světlé Hoře. V druhém dostihu dne (proutky V.kat. na 3400m) startovali hned dva naši svěřenci. Činka obsadila 4.místo a za ní na 5.místě doběhl Rubikon (video). V následujícím dostihu (proutky V.kat. na 2800m) obsadil Terazini 3.místo a hned za ním se umístil Tristan na 4.místě (video). Následoval dostih steeplechase IV.kat. na 3400m, kde Shelly doběhla na 6.místě (video). V hlavním dostihu dne - Ceny Moravskoslezského kraje, steeplechase crosscountry III.kat na 4600m, podlehl Tripolis v boji o vítězství a obsadil 2.místo (video). Marika se v dostihu steeplechase V.kat. na 3500m umístila na 3.místě (video).

FOTO

VIDEO

Marianka v Lysé

06.07.2017 00:00

Ve čtvrtek běhala Marianka na závodišti v Lysé nad Labem. V rovině IV.kat. na 1300m obsadila 10.místo (video).

FOTO

05.07.2017 00:00

Dnes jsme bohužel po vážném zranění přišli o Viperu. :´(

Dva starty ve Varech

02.07.2017 00:00

V neděli běhali Čmelák a Markos na závodišti v Karlových Varech. Čmelák v rovině IV.kat. na 2400m obsadil 8.místo (video). Markos v rovině III.kat na 2000m doběhl na 11.místě (video).

Záznam celého dostihového dne

FOTO

25.06.2017 00:00

Dnes jsme se bohužel rozloučili s Terezií. Utrpěla vážné zranění a musela být utracena. :´(

Shenkira v Chuchli

V neděli běhala Shenkira na závodišti v Praze - Velké Chuchli. V rovině III.kat. na 1200m doběhla na 8.místě (video).

FOTO

V sobotu 24.6.2017 běhali tři naši svěřenci na závodišti v Pardubicích. Tymian v dostihu steeplechase crosscountry III.kat. na 4400m na jedné z překážek upadl a dostih nedokončil (video). V následujícím dostihu steeplechase crosscountry IV.kat. na 3400m obsadil Glover 2.místo (video). V posledním dostihu tohoto dne startoval Rapper's Music. V dostihu steeplechase crosscountry V.kat. na 3400m doběhl na 8.místě (video).

Záznam celého dostihového dne - Galopp TV, ČT

FOTO

V sobotu 10.6.2017 běhali tři naši svěřenci v Pardubicích. Laurie An upadla v dostihu steeplechase crosscountry IV.kat. na 4500m (video). Po téměř roční přestávce opět startoval Remino. Ten v dostihu steeplechase crosscountry IV.kat. na 3400m doběhl na 3.místě (video). Tanja v dostihu steeplechase crosscountry III.kat. na 3400m obsadila 4.místo (video).

FOTO

______________________________________________________________________________________________________________

04.06.2017 00:00

Odvezen As de Treffles (FR).

Shenkira třetí v Chuchli

V neděli běhali Shenkira a Čmelák na závodišti v Praze - Velké Chuchli. První jmenovaná při svém prvním životním startu (rovině III.kat. na 1200m) obsadila 3.místo (video). Čmelák doběhl v rovině IV.kat. na 2400m na 6.místě (video).

FOTO

Čtyři starty v Mimoni

03.06.2017 00:00

V sobotu 3.6.2017 běhali čtyři naše koně na závodišti v Mimoni. Charming Girl v rovině IV.kat. na 1800m skončila na 8.místě (video). V dostihu steeplechase IV.kat. na 3600m obsadil Rapper's Music 5.místo (video). Moravanka v dostihu V.kat. přes proutěné překážky na 3100m doběhla na 3.místě (video). V následujícím dostihu absolvoval svůj první životní start Terazini. V dostihu V.kat. taktéž přes proutěné překážky obsadil 3.místo (video).

FOTO

29.05.2017 00:00

Přivezena Proxima (POL) s hříbětem (kobylka po Durante Alighieri (GB)).

Markos čtvrtý v Mostě

28.05.2017 00:00

V neděli se konaly dostihy na závodišti v Mostě. Naši stáj reprezentovali svěřenci p. Františka Zobala Markos a Marianka. První jmenovaný obsadil 4.místo v rovině III.kat. na 2000m (video). Marianka se v rovině IV.kat. na 1200m umístila na 6.místě (video).

FOTO

V sobotu běhali dva naši svěřenci v Pardubicích. První startující byla Shelly. Ta ve steeplachase crosscountry V.kat na 3300m obsadila 6.místo (video). Hlavním bodem dne byla 1. kvalifikace na 127. Velkou pardubickou, níž Ter Mill po zaváhání na jedné z překážek skončil na 9.místě (video).

FOTO

22.05.2017 00:00

Rapa prodána.

Dvě umístění z Brna

20.05.2017 00:00

V sobotu běhali čtyři naši svěřenci na závodišti v Brně. Marika obsadila 6.místo ve steeplechase V.kat. na 3400m (video). V dalším dostihu, rovině IV.kat. na 1900m, doběhla Charming Girl na 3.místě (video). Bohužel v následující steeplechase IV.kat. na 3600m (video) si Rampulina zlomila nohu. Zranění bylo tak závažné, že musela být utracena. V hlavním překážkovém dostihu dne, Letní brněnské steeplechase firmy Charvát Group s.r.o. III.kat. na 4100m, doběhl Tripolis na 3.místě (video).

FOTO

Čmelák v Chuchli

14.05.2017 00:00

V neděli 14.5.2017 běhal Čmelák v Praze - Velké Chuchli, kde v rovině IV.kat. na 1800m obsadil 4.místo (video).

FOTO

Dva starty v Mostě

13.05.2017 00:00

V sobotu 13.5.2017 jsme vyrazili na dostihy na závodiště do Mostu. Tanja obsadila 4.místo v dostihu steeplechase IV.kat. na 3300m (video). Laurie An doběhla v dostihu steeplechase III.kat. na 3800m na 5.místě (video).