srubovka@seznam.cz

Aktuálně

3 x 4 z Pardubic

21.10.2017 00:00

V sobotu 21.10.2017 běhali čtyři naši svěřenci v Pardubicích. Terazini se v dostihu V.kat. přes proutěné překážky na 3200m umístil na 4.místě (video). Tymian obsadil v dostihu steeplechase crosscountry III.kat. na 4000m 4.místo ( video ). Templář doběhl v dostihu steeplechase crosscountry II.kat. na 4200m na 5.místě (video). Moravanka v dostihu steeplechase crosscountry IV.kat. na 3300m obsadila 4.místo (video).

Záznam celého dostihového dne

FOTO

Nevydařená neděle

08.10.2017 00:00

V neděli 8.10.2017 se v Pardubicích konal 127. ročník Velké pardubické. V rámcovém dostihu Ceně za podpory společnosti Paragan, s.r.o. steeplechase crosscountry III.kat. na 4700m upadl na druhé překážce Tymian (video). V Ceně Labe steeplechase crosscountry na 5200m startoval Renard Argenté. Bohužel také na jedné z překážek upadl (video). V samotném vrcholu překážkové sezony Velké pardubické spadl Templář na Taxisově příkopu a dostih tak pro něj skončil. Ter Mill se v dostihu dostal o něco dále, ale hluboká půda mu vzala příliš mnoho sil a byl zastaven (video).

FOTO

Píše se na internetu:

Účastníci 127. Velké pardubické: Ter Mill, Nikas, Pareto a No Time To Lose (galopp-reporter.cz)

Účastníci 127. Velké pardubické: Templář, Bridgeur, Zarif a Virtus D'Estruval (galopp-reporter.cz)

Startuje Velká pardubická. Olomoucko reprezentuje Ter Mill s číslem 1 (hanackyvecernik.cz)

Rozbory dostihů v Pardubicích - 8. 10. 2017 (galopp-reporter.cz)

Čtyři starty v Brně

30.09.2017 00:00

V sobotu 30.9.2017 se konaly dostihy na závodišti v Brně. Rampík absolvoval svůj první životní start a v rovině III.kat. na 1400m skončil na 7.místě (video). Marika v dostihu steeplechase V.kat. na 3400m obsadila 5.místo (video). Marcon byl v dostihu steeplechase IV.kat. na 3600m zadržen a dostih nedokončil (video). V hlavním překážkovém dostihu dne startoval Tripolis. V dostihu III.kat. na 4100m se umístil na 4.místě (video).

FOTO

Chinka čtvrtá v Lysé

23.09.2017 00:00

V sobotu běhali čtyři koně na závodišti v Lysé nad Labem. Čmelák v rovině IV.kat. na 2200m obsadil 7.místo (video). Markos v rovině III.kat. na 1700m doběhl na 6.místě (video). Chinka se umístila na 4.místě v rovině II.kat. na 1600m (video). Laurie An startovala v dostihu steeplechase IV.kat. na 3500m, kde obsadila 5.místo (video).

FOTO

___________________________________________________________________________

Chinka v Chuchli

10.09.2017 00:00

V neděli běhala Chinka na závodišti v Praze - Velké Chuchli. Při své premiéře v rovině III.kat. na 1400m doběhla na 7.místě (video).

FOTO

09.09.2017 00:00

Přivezena Marianka.

Vítězný Remino

V sobotu 9.9.2017 se konaly dostihy v Pardubicích. Remino po boji o krk zvítězil v dostihu steeplechase crosscountry IV.kat. na 3400m (video). Glover startoval v dostihu steeplechase crosscoutry III.kat. na 4500m, ale byl zadržen (video). Renard Argenté obsadil 6.místo v dostihu steeplechase crosscountry II.kat na 4500m (video).

FOTO

________________________________________________________________________________________________________________

Marika druhá v Mimoni

03.09.2017 00:00

V neděli 3.9.2017 běhali dva naše koně na závodišti v Mimoni. Marika v dostihu V.kat. na 3100m přes proutěné překážky obsadila 2.místo (video). V následujícím dostihu tektéž přes proutěné překážky V.kat. na 2800m doběhla Charming Girl na 6.místě (video).

FOTO

Markos třetí v Chuchli

02.09.2017 00:00

V sobotu běhali tři naši koně trénované p. Františkem Zobalem v Chuchli, kde se konal 2.ročník Evropského pohárů žokejů. Marianka doběhla v rovině IV.kat. na 1400m na 15.místě (video). Markos obsadil 3.místo v rovině IV.kat. na 1800m (video) a Čmelák se umístil na 9.místě v rovině IV.kat. na 2400m (video).

FOTO

V neděli 20.8.2017 vyrazili další dva naši svěřenci do Netolic. Marcon doběhl v dostihu steeplechase IV.kat. na 3200m na 7.místě (video). Ve Velké ceně Netolic, dostihu steeplechase crosscountry III.kat. na 4100m, obsadil Tripolis 2.místo (video).

FOTO

V sobotu 19.8.2017 běhali dva naši svěřenci v Pardubicích. Ter Mill v dostihu steeplechase crosscountry II.kat. na 5200m obsadil 3.místo (video). V následujícím dostihu - III. kvalifikaci na 127. Velkou pardubickou doběhl Templář na 6.místě (video).

Záznam celého dostihového dne - Galopp TV, ČT

FOTO

17.08.2017 00:00

Rubikon prodán.

Vítězství z Koles

12.08.2017 00:00

V sobotu 12.8.2017 se konaly dostihy v Kolesech u Kladrub. Prvním dostihem dne byly proutky IV.kat. na 3300m. V tomto dostihu startovala Činka a byla zastavena (video). V následujícím dostihu taktéž přes proutěné překážky V.kat. na 3000m obsadil Tristan 5.místo (video). Moravanka vyhrála po tuhém boji v dostihu steeplechase IV.kat. na 3500m (video). Posledním startujícím byla Laurie An. Ta dostih steeplechase crosscountry IV.kat. na 3700m nedokončila z důvodu vytlačení před jednou z překážek jiným koněm (video).

FOTO

10.08.2017 00:00

Přivezen Speeder.

01.08.2017 00:00

Přivezena Teresina (GER) s hříbětem (hřebeček po Durante Alighieri (GB)).

31.07.2017 00:00

Dnes byl poslední pracovní den Ondry Babčáka v naší stáji. Děkujeme za spolupráci a přejeme mnoho úspěchů v novém zaměstnání.

V sobotu běhali tři naši svěřenci na závodišti v Pardubicích. Glover doběhl na 11.místě v dostihu steeplechase crosscountry III.kat. na 3500m (video). Tymian obsadil 3.místo v dostihu steeplechase crosscountry III.kat. na 4700m (video). Marika se v dostihu steeplechase crosscountry V.kat. na 3300m umístila na 7.místě (video).

FOTO

Dva starty v Mostě

21.07.2017 00:00

V pátek běhali Markos a Čmelák v Mostě. Markos v rovině III.kat na 1600m obsadil 7.místo (video) a taktéž Čmelák v rovině IV.kat. na 1800m doběhl na 7.místě (video).