Dnes byl první pracovní den Ireny Hejbalové v naší stáji. Těšíme se na spolupráci a přejeme, aby se jí u nás líbilo.

Přivezen Amundsen (IRE) a Markos.

Odvezen Dzinfizz, Marlenka, Paralela a Stratos.

Čmelák třetí v Ceně ČASCH

14.10.2018 00:00

V neděli 14.10.2018 se v Pardubicích konal 128. ročník Velké pardubické. V jenom z rámcových dostihů, Ceně společnosti PARAGAN - Ceně Laty Brandisové, steeplechase crosscountry NL pro klisny na 4200m doběhla Tanja na 9.místě (video). V následujícím dostihu Ceně ČASCH, steeplechase crosscountry NL pro čtyřleté koně na 4200m obsadil Čmelák současně s koněm Mr Spex (GER) 3.místo (video). V Poplerově memoriálu startoval Libertin. Ten byl ale v průběhu dostihu zadržen (video). V samotném vrcholu překážkové sezony Velké pardubické spadli Templář i Ter Mill na Taxisově příkopu a dostih tak pro ně skončil (video).

Záznam celého dostihového dne

FOTO

13.10.2018 00:00

Píše se na internetu:

Účastníci 128. Velké pardubické: Bridgeur, Vajgaros a Ter Mill (galopp-reporter.cz)

Účastníci 128. Velké pardubické: Tzigane Du Berlais, Templář, Stretton a Vicody (galopp-reporter.cz)

Vizitky účastníků Velké pardubické (1.část) (dostihy.fitmin.cz)

Markos letos popáté druhý

07.10.2018 00:00

V neděli běhali Sambra a Markos v Praze - Velké Chuchli. Sambra v rovině III.kat na 1600m obsadila 7.místo (video). Markos v rovině III.kat. na 2400m po tuhém boji podlehl soupeři a přišel tak opět o vítězství. Je to jeho letos již páté 2.místo (video).

FOTO

Tymian třetí v Brně

06.10.2018 00:00

V sobotu 6.10.2018 se konaly dostihy na závodišti v Brně. Terazini v dostihu steeplechase V.kat. na 3400m upadl a dostih nedokončil (video). V dalším dostihu, kterým byla rovina IV.kat. na 1900m, startovala Shenkira a obsadila 7.místo (video). Moravanka byla v dostihu steeplechase IV.kat. na 3600m zadržena a dostih také nedokončila (video). V hlavním překážkovém dostihu dne startoval Tymian. Ve steeplechase III.kat. na 4100m se umístil na 3.místě (video).

FOTO

Shenkira prodána, ale zůstává u nás v tréninku.

05.10.2018 00:00

Triada prodána.

Mohanova premiéra

30.09.2018 00:00

V neděli běhal Mohan na závodišti v Praze - Velké Chuchli. Při své premiéře v rovině III.kat. na 1600m doběhl na 11.místě (video).

FOTO

23.09.2018 00:00

Odvezena Proxima.

Markos opět druhý

22.09.2018 00:00

V sobotu se na závodišti ve Velké Chuchli konal 3. ročník Evropského pohárů žokejů. Markos vedený Konstantinem Kapodistriasem (čtyřnásobný kyperský šampion) obsadil v rovině III.kat. na 2400m 2.místo (video).

FOTO

Rampík třetí ve Slušovicích

15.09.2018 00:00

V sobotu 15.9.2018 se konaly dostihy na závodišti ve Slušovicích. Glover byl v dostihu steeplechase III.kat. na 4200m zadržen a dostih nedokončil (video). Rampík obsadil v dostihu IV.kat. přes proutěné překážky na 3300m 3.místo (video).

08.09.2018 00:00

V sobotu 8.9.2018 se konaly dostihy v Pardubicích. Libertin (GB) obsadil 7.místo v dostihu steeplechase crosscountry III.kat na 4700m (video). Čmelák startoval v dostihu steeplechase crosscoutry III.kat. na 3600m a umístil se na 4.místě (video).

FOTO

Markos třetí v Chuchli

02.09.2018 00:00

V neděli běhal Markos trénovaný p. Františkem Zobalem v Chuchli. V rovině III.kat. na 2400m obsadil 3.místo (video).

FOTO

Dvě vítězství z Netolic

01.09.2018 00:00

V sobotu 1.9.2018 vyrazili další čtyři naši svěřenci do Netolic. Shenkira v rovině IV.kat. na 1600m obsadila 7.místo ( video ). Terazini se v dostihu steeplechase V.kat. na 3200m umístil na 3.místě (video). Ve Velké ceně Netolic, dostihu steeplechase crosscountry III.kat. na 4100m, utekl Tymian všem soupeřům a velmi lehce tento dostih vyhrál (video). V následujícím dostihu steeplechase V.kat. na 3600m vybojovala Moravanka jisté vítězství (video).

Napsali: V Netolicích v hlavních rolích polokrevný Tymian, klisny a český chov (dostihy.fitmin.cz)

Netolice: Power Zar nestačil na Tymiana, Yordana obhájila vítězství (galopp-reporter.cz)

Netolice: Tymian lepší Power Zara (dostihovy-svet.cz)

FOTO

Markos opět druhý ve Varech

19.08.2018 00:00

V neděli 19.8.2018 běhal Markos na závodišti v Karlových Varech. V rovině III.kat. na 2000m obsadil 2.místo (video).

FOTO

Libertin čtvrtý v Pardubicích

18.08.2018 00:00

V sobotu 18.8.2018 běhalo šest našich svěřenců v Pardubicích. Prvním startujícím byl Dzinfizz. Ten byl v dostihu III.kat. přes proutěné překážky na 3400m zastaven a dostih nedokončil (video). Dalším startujícím byl Libertin (GB), který v dostihu steeplechase crosscountry IV.kat. na 4300m obsadil 4.místo (video). Čmelák upadl na zahradkách a dostih steeplechase crosscountry III.kat. na 4200m pro něj tímto skončil (video). Templář v dostihu steeplechase crosscountry II.kat. na 5200m obsadil 5.místo (video). V dalším dostihu steeplechase crosscountry II.kat. na 4200m doběhla Tanja na 6.místě (video). V posledním dostihu (steeplechase crosscountry IV.kat. na 3400m) upadla Marika hned na první překážce a dostih nedokončila ( video ).

FOTO

Dvě vítězství z Mimoně

04.08.2018 00:00

V sobotu běhali čtyři naši svěřenci na závodišti v Mimoni. Prvním startujícím byl Marcon. Ten zvítězil v dostihu steeplechase IV.kat. na 3600m (video). Glover obsadil v dostihu steeplechase III.kat. na 3600m 3.místo (video). Limited Edition vyhrál dostih V.kat. přes proutěné překážky na 3100m (video). Tizian se ve svém prvním životním startu umístil na 2.místě v dostihu V.kat. přes proutěné překážky na 2800m (video).

Napsali: Mimoň: Jezdecké double pro Petrlíka s Odložilem (dostihovy-svet.cz)