15.06.2019 00:00

Přivezen Mohan.

13.06.2019 00:00

Odvezen Sígr.

V sobotu běhali tři zástupci našich barev v Pardubicích. Prvním startujícím byl Marcon. Ten obsadil ve steeplachase crosscountry V.kat na 3350m 3.místo (video). Dalším startujícím byla Moravanka, která se v dostihu steeplechase crosscountry IV.kat. na 3350m umístila na 4. místě (video). Hlavním bodem dne byla 1. kvalifikace na 129. Velkou pardubickou, v níž Ter Mill doběhl na 6.místě a tím splnil podmínky pro možný start v letošní Velké pardubické (video).

FOTO

Sambra v Chuchli

19.05.2019 00:00

V neděli běhala Sambra na závodišti v Praze - Velké Chuchli. V rovině IV.kat. na 1800m doběhla na 10.místě (video).

FOTO

Vítězství ze Slušovic

18.05.2019 00:00

V sobotu běhaly dvě naše kobylky na závodišti ve Slušovicích. Hned v prvním dostihu startovala Sái Féi. Byly to proutky IV.kat. na 3200m a naše svěřenkyně tento dostih po boji vyhrála (video). V dalším dostihu přes překážky (stch IV.kat. na 3600m) Marika upadla a dostih  nedokončila (video).

FOTO

14.05.2019 00:00

Narozen hřebeček z La Fendi (POL) po Eagle Top (GB).

____________________________________________________________________________

Rozina v Chuchli

11.05.2019 00:00

Netradičně v sobotu 11.5.2019 běhala Rozina na závodišti v Praze - Velké Chuchli. V rovině V.kat. na 1800m obsadila 8.místo (video).

FOTO

Ve středu 8.5.2018 se konal první letošní dostihový den na závodišti v Pardubicích. V dostihu steeplechase crosscountry IV.kat. na 4300m startoval Libertin a obsadil 3.místo (video). Čmelák doběhl na 5.místě v dostihu steeplechase crosscountry III.kat. na 3500m (video). V Úvodní Cross Country - Ceně města Pardubic, dostihu I.kat. na 4500m, skočil Ter Mill jiný skok než byl v kurzu, a proto byl zastaven a dostih nedokončil (video).